Задать вопрос врачу

Дневники победительницы акции «Грудь размера IQ» часть 8

20.07. (місяць і 14 днів після операції)

 

Сьогодні вперше зробила повноцінний комплекс вправ. Він зайняв у мене годину часу. Виключила з комплексу біг на місці та стрибки. Вправи ногами та на прес робити було легко. Навіть гантелі узяла до рук, але виконувала заблоковані в межах грудної клітки рухи: ніяких підіймань важкого через плечі та вправ у нахилених позиціях! Почувала себе дуже бадьоро після цього. Планую тепер знов регулярно тренуватись.

Продовжую користуватись кремом для покращення тонусу шкіри Sothys та мазями для загоєння шрамів. Трохи дивує, що досі видимі укуси п’явок. Але видно, що незабаром мають загоїтись.

 

22.07. (півтори місяці після операції)

 

Провела сама повноцінне прибирання дому. Мені було не важко провести три години у активному русі. Я майже не стомилась – отже відновлююсь.

Учора так само виконувала фізичні вправи. Я вже зовсім звикла до нових форм.

Говорила із своєю давньою подругою про пластику грудей. Вона не бачила мене десь із півроку. Дівчина зраділа за мене, бо знає, як довго я мріяла про операцію. Питала, як все робили, які розрізи, де, як себе почуваю. Налаштована тепер так само робити пластику у клініці АНА-КОСМО. Завтра піду обирату нову білизну!


г.Киев ул. Белорусская, 11-Б
(044)483 -21 -78, (044)489 -45 -38
http://anacosmo.com/

Клиника здоровья и красоты АНА-КОСМО – это образ жизни для красивых и успешных людей.

АНА-КОСМО – это лидер в сфере медицинских методов омоложения и оздоровления.

АНА-КОСМО - это 15 лет безупречной репутации. Здесь помогают достичь совершенства и правильно восстановить силы.

Чтобы сделать Вашу жизнь красивой и гармоничной, в клинике представлены абсолютно новые и прогрессивные методики и процедуры омоложения, которые не имеют аналогов в Украине и до этого были доступны только клиентам престижных европейских центров красоты и пластики.


 
Если у Вас проблемы со зрением, - посетите разделы:

Лечение катаракты в Киеве, Офтальмолог Киев, Лечение глаукомы в Киеве, Лечение косоглазия у детей.


Лечение глаукомы Киев