Задать вопрос врачу

Статьи и новости

08.06. День третій

Загалом, просто набридає лежати на спині! Сили повертаються. Лікарі і медсестри постійно нагадують, що ходити корисно, то ж я так і роблю! Мені продовжують вводити у вигляді ін’єкцій знеболююче та антибіотики. Сплю спокійно, але помітила, що мені тепер краще при більш прохолодній температурі, хоча, зазвичай, я “мерзлячка”.  Я вже більше часу проводжу без знеболювального... І тому, доречі, вільніше дихаю.


Подробнее

15.06. (10-ий день після операції)

Попередні два дні нічого особилівого не відбувалось. У мене не було призначено перев’язок та процедур. Кожен день я помічала, що рухаю руками більш вільно і вже можу без болю спиратись на них, коли підіймаюсь із ліжка. Ще учора я повернулась до більш активного життя: у мене було дві зустрічі по роботі, дві – із знайомими.

Подробнее

18.06. (13-ий день після операції)

16те та 17те червня були вихідними днями. Я вже змогла провести їх більш активно. Наприклад у суботу, я навела лад у речах, почала складатися додому, бо через кілька днів настане 14-ий день після операції і я поїду з Києва. Також у суботу я сходила у кафе, владнала деякі справи по роботі. До чотвертої вечора мене у номері не було. Коли я повернулася, то, звісно, відчула втому та решту дня провела біля телевізора.

Подробнее

21-22.06. (16-ий та 17-ий дні)

Зізнаюся, після ночі, проведеної у потязі, мені було недобре. Хоча і потяг хороший був, і спала вночі. Але опісля подорожі відчуття було, наче мене кілька годин по стадіону ганяли J Слабкість змусила ці два дні відпочивати вдома. Хотілося вільніше дихати, тому я зняла пов’язку, яка кріпиться на верх бюстгалтеру. Але потім, зрозуміла, що після навіть несильних нахилянь без цієї деталі, повертається біль.

Подробнее

04.07. (29-ий день)

Уночі, зазвичай, через одноманітну позу, трохи затікають м’язи. А груди найбільше, бо їхні тканини ще адаптуються... Проте сьогодні вночі я зрозуміла, що відчуваю їх, як і все тіло. Тобто – як своє! Навіть почала спати на правому та лівому боку. А вранці із задоволенням потягуватися угору, як робила це раніше. Помітила також, що кут моїх розворотів під час повсякденних справ, став більший. Все ще не нахиляюся повністю (бо й не можна), але то - не проблема.

Подробнее

12.07. (місяць і 6 днів)

Ітак, я ходжу лише із пов’язкою. Оскільки бюст ще формується, то вирішила не купувати білизну, бо, хочеться обрати щось дуже красиве на честь довгоочікуваної операції, а не тимчасове. Та і головний хірург Денищук Павло Андрійович сказав, що я можу ходити у нестискаючих груди речах, головне – із пов’язкою!

Подробнее

20.07. (місяць і 14 днів після операції)

Сьогодні вперше зробила повноцінний комплекс вправ. Він зайняв у мене годину часу. Виключила з комплексу біг на місці та стрибки. Вправи ногами та на прес робити було легко. Навіть гантелі узяла до рук, але виконувала заблоковані в межах грудної клітки рухи: ніяких підіймань важкого через плечі та вправ у нахилених позиціях!

Подробнее

18.08. (2 місяці і 12 днів після операції)

Знаю, що довго не писала... Але це пов’язано із тим, що просто немає нічого, що б мене турбувало! За цей час я вже стала постійно займатись спортом. Я ще не нахиляюся при вправах, але при домашній роботі, за необхідністю, роблю це. Навіть бігаю уранці у тій самій підтримаючій майці, що носила після операції.

Подробнее

Дневники победительницы акции «Грудь размера IQ»

Девушка из Львова 26 лет стала победительницей акции, инициированной журналом «Pink» и «АНА-КОСМО». Накануне операции по увеличению груди, Ирина Ермакова дала несколько интервью и начала вести дневник. Мы надеемся, что комментарии Иры помогут Вам справиться с волнениями, связанными с эндопротезированием и пойти на этот важный шаг. Ведь у каждой из нас есть идеальное представление себя.


Подробнее

medgid

 
Если у Вас проблемы со зрением, - посетите разделы:

Лечение катаракты в Киеве, Офтальмолог Киев, Лечение глаукомы в Киеве, Лечение косоглазия у детей.


Лечение глаукомы Киев