Задать вопрос врачу

Дневники победительницы акции «Грудь размера IQ» часть 6

04.07. (29-ий день)

Уночі, зазвичай, через одноманітну позу, трохи затікають м’язи. А груди найбільше, бо їхні тканини ще адаптуються... Проте сьогодні вночі я зрозуміла, що відчуваю їх, як і все тіло. Тобто – як своє! Навіть почала спати на правому та лівому боку. А вранці із задоволенням потягуватися угору, як робила це раніше. Помітила також, що кут моїх розворотів під час повсякденних справ, став більший. Все ще не нахиляюся повністю (бо й не можна), але то - не проблема. Я просто присідаю, наче під час зарядки, та піднімаю предмети, які лежать низько. Головне: вже нічого не болить взагалі! Важливо лише важкого не брати до рук і не ходити довго навіть із легкою сумкою на руці – і ніщо не трубує. Виглядає бюст із кожним днем все краще. Я досі не можу повірити, що це я... У тілі зміни вже відбулися, а у свідомості – ні. Свідомість просто в шоці Улыбаюсь

 

06.07. (рівно місяць!!!)

Ось приїхала на останні реабілітаційні процедури та огляд. Це не останній раз, коли потрібно показатися Павлу Андрійовичу, бо огляди проводяться на протязі двох тижднів після операції, постійно. Потім, ось як тепер, через місяць. За тим – через два, і потім – через півроку і рік. Сьогодні пені провела мікротокову терапію лікар-естетист по тілу Христіанова Катерина Дмитрівна. Дуже якісно та обережно промасажувала груди пристроєм; я одразу аж оживилася після потяга. За цим мені зробили маску для еластичності шкіри: наклали щедрим слоєм таку массу трав’яного кольору та зняли її через 30 хвилин. Під час усіх процедур мені було дуже комфортно. Після них мені замінили стріпи і я пішла на огляд до головного пластичного хірурга клініки “АНА-КОСМО” Павла Андрійовича Денищука. Він порадував мене тим, що еластичну білизну можна вже не носити! Але ж пов’язку на груди поверх звичайної легкої білизни (без кісточок!) або поверх майок – ще треба. Я не стала просити зняти її скоріш. Я дійсно хочу красиві форми, тому, як сказала 3 тижні ще носити до наступного огляду, то так і робитиму! Також мені порадили мазь для загоєння рубців, яких майже і не видно, так обережно і майстерно була проведена операція. І крем для еластичності бюсту Sothys порекомендували, котрий я прямо тут у клініці і взяла.

Не витримавши спокуси, я дізналася у клініці “АНА-КОСМО” усі подробиці про процедуру, яка мене давно цікавила – збільшення губ. Для мене знайшли вікно у розкладі Павла Андрійовича, бо красиві губи – це не салонна процедура, як усі звикли думати... А робота хорошого пластичного хірурга. Мене спитали, яку форму я хочу. Звісно моя відповідь була: “Як у Анжеліни Джолі!”. Анна Андрющенко – старша мед-сестра клініки ввела мені знеболююче, протестувавши перед цим дію препарата Teosyal Kiss на руці. Губи оніміли. І Павло Андрійович почав шприцем обережно проколювати поверхню губ. Для того, щоб зробити перехід від щік та носу до губ більш природнім та красивим, певну дозу препарату ввели у зони біля ніздрів. Під час усієї процедури лікар регулював зони розпреділення препарату руками, притискаючи шкіру, де потрібно. Дана процедура називається “Об’ємна корекція”. Після неї на губи нанесли мазь “Траумель”, та я поїхала на вокзал. У купе мені трапилося дуже приємне товариство, людей із сучасними поглядами. То я навіть зняла медичну маску перед ними, яку попросила у мед-сестри, щоб не дивувати людей надмірної припухлістю. Доречі, мої попутчики сказали мені, що, якби я не одягнула маску із самого початку, то взагалі не помітили б, що із губами щось не так Улыбаюсь. Таким чином, я цілком спокійно дісталася до рідного міста. Після потягу погано вже не було, хоча і проговорили ми півночі і спали мало.

 

07.06.

Із радістю одягла легку футболку та пов’язку поверх неї. Спина тому дуже зраділа Улыбаюсь. Білизна та пов’язка у поєднанні дуже її сковували, через що я трохи сутулилася. А тепер все гаразд. Відчуваю себе легко і невимушено. Після повернення вранці додому я ще трохи поспала, бо не діло спати 4 години на добу Улыбаюсь. Удень поглянула на губи: припухлості змінилася синцями. Не критично, бо через 12 годин після об’ємної корекції губ можна користуватися косметикою, але ж, я стомилася; на вулиці була жара, вихідний – самий час побути вдома та відновити сили. Увечері дозволила собі келих червого вина (у АНА-КОСМО сказали, що такою кількістю можна себе порадувати). Бо дуже хотілося переключитися після насичених днів і відсвяткувати таке серйозне полегшання!


г.Киев ул. Белорусская, 11-Б
(044)483 -21 -78, (044)489 -45 -38
http://anacosmo.com/

Клиника здоровья и красоты АНА-КОСМО – это образ жизни для красивых и успешных людей.

АНА-КОСМО – это лидер в сфере медицинских методов омоложения и оздоровления.

АНА-КОСМО - это 15 лет безупречной репутации. Здесь помогают достичь совершенства и правильно восстановить силы.

Чтобы сделать Вашу жизнь красивой и гармоничной, в клинике представлены абсолютно новые и прогрессивные методики и процедуры омоложения, которые не имеют аналогов в Украине и до этого были доступны только клиентам престижных европейских центров красоты и пластики.


 
Если у Вас проблемы со зрением, - посетите разделы:

Лечение катаракты в Киеве, Офтальмолог Киев, Лечение глаукомы в Киеве, Лечение косоглазия у детей.


Лечение глаукомы Киев