Задать вопрос врачу

Дневники победительницы акции «Грудь размера IQ» часть 4

18.06. (13-ий день після операції)


16те та 17те червня були вихідними днями. Я вже змогла провести їх більш активно. Наприклад у суботу, я навела лад у речах, почала складатися додому, бо через кілька днів настане 14-ий день після операції і я поїду з Києва. Також у суботу я сходила у кафе, владнала деякі справи по роботі. До чотвертої вечора мене у номері не було. Коли я повернулася, то, звісно, відчула втому та решту дня провела біля телевізора. Хоча, при тому всьому, ще й власноруч нарізала собі салат. Тобто м’язи плечей та грудей вже дозволяють мені це зробити без болю. Але я помітила, що піднімання будь-чого, важчого за 300г та відкривання більш-менш важких дверей, як і раніше, викликає біль, котрий потім турбує кілька годин. Не те щоб це було дуже боляче... Швидше, дискомфортно, наче руки перекачала і вони болять...  Тому заборона підіймати щось важке перший місяць – це не просто так... У неділю я взагалі нікуди не виходила - дійсно відпочивала. Все-таки, втомлюєшся після операції швидше.

Сьогодні помітила, що шов під лівими грудьми, який мене досить довго турбував, вже не дає про себе знати. Але ж... Почав боліти верх бюсту над правим імплантатом, саме у місці верхнього контуру форми. Завтра на перев’язці запитаю, чому так відбувається...

А сьогодні у клініці мені провели ще один сеанс мезотерапії. Після нього я навіть поїхала займатися деякими справами.


19.06. (14-ий день після операції)

Коли я прийшла до Гударєнко Віри Юріївни, то обережно спитала, а чи можна мені сьогодні ізнову поставити п’явки? Лікар планувала провести мікротокову стимуляцію та ще раз поставити детокс-коктейль. Але я пояснила, що після гірудотерапії дійсно значно полегшало, і, якщо кардинальної різниці немає, що проводити, то краще зробити “гірудо”. Бо вже наступного дня я мала вирушити у Львів. Хотілося максимально “розвантажитись” від дискомфортних відчуттів. Лікар-естетист погодилася.

Під час процедури ми обговорили, що наступного разу я з’являюся у клініці аж через 10 днів. По стану грудей можна і по роботі мені вже потрібно вирушати назад. Медсестра Анна Андрющенко та асистент головного хірурга Тарас Юрійович провели мені перев’язку. Загалом, це і на перев’язку не схоже: під груди, на місця розрізів кріплять такі короткі стрічки – стріпи. Воні утримують шкіру від зайвого розтягнення під час загоєння швів. Ці стріпи потрібно носити, щоб не сформувався рубець. Загалом, сенс усіх процедур після першого тижня – це адаптація тканин до імплантів та профілактика шрамів. Я розповіла про біль у верху грудей. Лікар провів огляд і запевнив, що все нормально. - Відбувається призвичаєння тканин грудей до імплантів. Радісно те, що мені дозволили приймати душ, обежено, в основному поливаючи спину прохолодними струями. Але наголосили: не мочити спеціально місця розрізів, не підіймати важкого, не “крутити руками” J

Коли я виходила із клініки, я подякувала усім, кого знала, та попрошалася до наступного тиждня. По дорозі додому я думала про те, що загалом значно краще себе почуваю: не така вимучена, як була до цього через анемію. Доречі, як я пам’ятаю, раніше це захворювання взагалі ставило людей у кут. Романови, наприклад, вважали, що їх малий син Олексій не зможе успадкувати престол через викликану анемією слабкість. І на те біля них і знаходився Распутін, котрий слідкував за станом юного царевича. Мені пощастило більше, бо, нехай навіть клініка АНА-КОСМО дійсно працює із здоров’ям та красою дуже успішних людей, мені запропонували ідеальний та оптимальний варіант по лікуванню анемії (дякую терапевту Табакович Вікторії Олександрівні!). Лікар дійсно увійшла у моє становище: я після операції, мені і до неї було не добре; я молода людина, повністю забезпечую себе сама – то мені запропонували максимально комфортний варіант лікування і це не було задорого для мене. І це при тому, що до цього я була у недешевого гастроентеролога, яка цілу годину говорила зі мною про те, що у мене оптимальна вага, прописала найбанальнішу дієту для “язвєнніков” та призначила колоноскопію – нащо? я взагалі не розумію... Слава Богу, що не зважилась я на ту процедуру. В “АНА-КОСМО” запропонували значно кращий спосіб лікування, виходячі із моїх аналізів.

Коли увечері я стала під душ... здавалося, що маленькі голки встрягли мені у плечі – так вони відвикли від якихось маніпуляцій.  Було дуже приємно. І саме сьогодні у душі я помітила, який солідний розмір мені зробили... Аж не віриться!!! Ще раз, звісно, дякую компанії ALLERGAN за імпланти Natrelle! Я просто навіть звикнути не можу, що у мене є бюст, і такий красивий! Не дочекаюся, коли зможу носити речі із декольте!


20.06. (15-ий день після операції)

Уранці пішла в душ. Зняла підкладки, які клеять після гірудотерапії на місця укусів, разом із стріпами зняла... Так... Доведеться і сьогодні перед потягом заїхита до клініки. Бо потім же мене не буде у місті 10 днів!

Я спеціально встала сьогодні рано, щоб випити чашку кави у своєму улюбленому барі у центрі Києва. Сиділа там, міркувала над всима цима змінами, і все одно не могла до кінця повірити у них... Я згадала, як рік тому купувала куртку Gucci. А вона з таким конкретним розрізом на грудях... Я бачила, як її міряє інша дівчина, у котрої із розмірами було все в порядку. І розуміла, що моя доля - носити цей самий розріз під чорні футболки та милі такі “манішки” із сорочок... Тепер я зрозуміла, що зможу носити такі красиві речі повноцінно – такими, якими їх запланували бачити на жіночих фігурах дизайнери!

Об обіді я була у клініці, де мені зробили пере’язку. Хоча я не була записана на сьогодні, але лікар та медсестра Юлія знайшли для мене час і усе зробили по новій. Приємно, звісно, приїзжати у клініку – наче додому вже J. І годують у барі корисно і смачно. Я не змогла утриматися і після перев’язки затрималась у АНА-КОСМО, щоб поїсти відварену телятину із салатом. Де ще так готують? – із думкою про здоров’я людини...

І знову відбулося прощання до наступного тиждня “дубль 2” J Не можу передати, як це було... Особливо важко прощаватись із медсестрами Юлією та Анною – бо вони провели зі мною кілька ночей у клініці і кілька разів на тиждені проводили перев’язки, допомогали у процедурах... Складно описати словами, ЯКІ МЕДСЕСТРИ ПРАЦЮЮТЬ В АНА-КОСМО: інтелегентні, ввічливі, із виваженим почуття гумору, турботливі і в одночас - знають міру своїй увазі. Для мене останній фактор був особливо важливим, тому що я, як людина активна, дуже переймалась тим, щоб до мене ставились із помірною увагою.  Дякую їм дуже!

Увечері мене відвезли на вокзал. Товариш заніс мою валізу у купе, а я домовилась про те, щоб мені поступилися нижньою полицею (уперше в житті мені це було треба, і тому я не врахувала того, коли, як завжди, замовляла квиток на верхню). Поспілкувалася трохи із попутчицею та лягла спати...


г.Киев ул. Белорусская, 11-Б
(044)483 -21 -78, (044)489 -45 -38
http://anacosmo.com/

Клиника здоровья и красоты АНА-КОСМО – это образ жизни для красивых и успешных людей.

АНА-КОСМО – это лидер в сфере медицинских методов омоложения и оздоровления.

АНА-КОСМО - это 15 лет безупречной репутации. Здесь помогают достичь совершенства и правильно восстановить силы.

Чтобы сделать Вашу жизнь красивой и гармоничной, в клинике представлены абсолютно новые и прогрессивные методики и процедуры омоложения, которые не имеют аналогов в Украине и до этого были доступны только клиентам престижных европейских центров красоты и пластики.


 
Если у Вас проблемы со зрением, - посетите разделы:

Лечение катаракты в Киеве, Офтальмолог Киев, Лечение глаукомы в Киеве, Лечение косоглазия у детей.


Лечение глаукомы Киев