Задать вопрос врачу

Дневники победительницы акции «Грудь размера IQ» часть 7

12.07. (місяць і 6 днів)

Ітак, я ходжу лише із пов’язкою. Оскільки бюст ще формується, то вирішила не купувати білизну, бо, хочеться обрати щось дуже красиве на честь довгоочікуваної операції, а не тимчасове. Та і головний хірург Денищук Павло Андрійович сказав, що я можу ходити у нестискаючих груди речах, головне – із пов’язкою!

Кожен день я радію тому, що можу рухати руками більш активно та з більшою амплітудою. Вночі я вже не відчуваю якогось затікання у грудях. Спокійно сплю на правому і лівому боках, але, при цому, підкладаю подушку під груди з тої сторони, на якій сплю. Користуюся зволожуючим кремом для того, щоб шкіра грудей прийшла у тонус. Буквально за два дні використання крему від Sothys вона набула зовсім іншого вигляду – навіть кращого, ніж була до операції! Ще не оформлені у рубці розрізи змащую рекомендованими у АНА-КОСМО засобами двічі на день. Стріпи вже потроху самі відходять через активність грудної клітини та регулярний душ. Звісно, гарячу ванну я ще не приймаю, хоча і дуже хочеться! Особливо, коли за вікном ідуть холодні західні дощі... І ще не бігаю, бо тонус м’язів грудей не дозволяє. - Вони ще звикають до нових об’ємів, якщо пояснювати простими словами. Але вправи для ніг, для пресу (лише ті, що не напружують плечі), йога (без поз, у яких потрібно триматися на руках) – все це вже можливо і легко!

Коли я приходжу після роботи додому, то вже не відчуваю якогось дискомфорту та болю у районі розрізів. Загалом, я їх навіть не бачу. Цього тиждня я маю поїхати на УЗД молочних залоз – переконатися, що все відбувається за планом. Я відчуваю, що все добре. Але праві груди більш тверді, ніж ліві. Та і взагалі, графіку процедур потрібно дотримуватись, тому УЗД – обов’язкове.

 

15.07. (місяць і 9 днів)

Я вже легко дотягуюся до верхніх полиць. Припинила спеціально розставляти усі предмети на рівні очей. На віхідних сама провела удома повноцінне прибирання. Не сутулюся. Навпаки – ходжу навіть більш рівно, ніж раніше, бо вже не відчуваю ніяких комплексів. Інколи, коли день випадає дуже активний, я відчуваю, що пов’язка давить груди... Тоді, 2 години на добу, я ходжу без неї. Ось сьогодні йшла на зутріч без пов’язки, верх грудей добре проглядався. Я уперше була в офісному центрі, де мені була призначена зустріч. У кількох працівників я запитала, як знайти потрібний корпус та кабінет. Я навіть не зрозуміла спочатку, що відбувається... На мої питання чоловіки одразу зривалися з місця і починали сердешно розповідати, як мені краще пройти... Вже так на третьому “провожатому”, я вловила, куди він дивиться – і все зрозуміла. Відчувати себе привабливою через те, що у мене повний, класний бюст, було для мене дечим новим. Мені сподобалося Улыбаюсь

 

17.07. (місяць і 11 днів)

Сьогоді мене запросив на каву давній знайомий. Я поклала пов’язку у сумку і усю зустріч була у топі та шкіряний куртці (тій самій, яку я мріяла повноцінно носити – по викройках під груди.) По-перше, мені було комфортно, по-друге – я знову помітила, як усі чоловіки розглядають мене знизу до гори. Нарешті я відчуваю себе жінкою із сформованими формами, а не підлітком із великим задом та плоскими грудьми! Мій товариш, доречі, не зрозумів, що щось змінилося. Скоріше за все, він подумав, що “так і було”, але раніш я одягалась інакше. Звісно, це зручно, що чоловіки вважають, ніби жінки не завжди готові демонструвати своє декольте із якихось моральних міркувань. Знали б вони! - Що всі наші светрики і блузки під горло – це спроба якось відволікти увагу від недостатнього об’єму грудей!

На цьому тиждні мій давній кавалер із Москви, який увесь час підтримував мене, поки було то страшно (перед операцією), то незрозуміло дискомфортно та трохи боляче (після неї), повідомив, що скоро прилетить у гості. Не терпиться предстати перед ним у найкращому вигляді! Давно я такого не відчувала. Бо два роки назад у мене вже склався такий песимістичний настрой: яка різниця, скільки я важу, є прес чи немає – все одно я пласка! А тепер уся робота над покращенням тіла має сенс. Омріяна фігура голівудської зірки стала реальністю – тепер потрібно лише повернутися у більш струнку форму!


г.Киев ул. Белорусская, 11-Б
(044)483 -21 -78, (044)489 -45 -38
http://anacosmo.com/

Клиника здоровья и красоты АНА-КОСМО – это образ жизни для красивых и успешных людей.

АНА-КОСМО – это лидер в сфере медицинских методов омоложения и оздоровления.

АНА-КОСМО - это 15 лет безупречной репутации. Здесь помогают достичь совершенства и правильно восстановить силы.

Чтобы сделать Вашу жизнь красивой и гармоничной, в клинике представлены абсолютно новые и прогрессивные методики и процедуры омоложения, которые не имеют аналогов в Украине и до этого были доступны только клиентам престижных европейских центров красоты и пластики.


 
Если у Вас проблемы со зрением, - посетите разделы:

Лечение катаракты в Киеве, Офтальмолог Киев, Лечение глаукомы в Киеве, Лечение косоглазия у детей.


Лечение глаукомы Киев