Задать вопрос врачу

Дневники победительницы акции «Грудь размера IQ» часть 5

21-22.06. (16-ий та 17-ий дні)

Зізнаюся, після ночі, проведеної у потязі, мені було недобре. Хоча і потяг хороший був, і спала вночі. Але опісля подорожі відчуття було, наче мене кілька годин по стадіону ганяли J Слабкість змусила ці два дні відпочивати вдома. Хотілося вільніше дихати, тому я зняла пов’язку, яка кріпиться на верх бюстгалтеру. Але потім, зрозуміла, що після навіть несильних нахилянь без цієї деталі, повертається біль. Тому я терпляче продовжую у ній ходити. Іноді, вночі, знімаю її на години дві, щоб все ж таки відпочили м’язи спини.

Бачу, що ходжу вже більш прямо. Загалом, на зутрічах під час робочого тиждня у мене проблем не було: усі мої речі раніше висіли на мені - тепер же вони просто упору! Тому виглядаю я нормально. Інша справа, що після двохгодинної розмови із знайомими я відчула, що стомилася. Увечері, якщо я десь гуляла або з кимось зустрічалась вдень, все ще відчувався певний біль у місцях розрізів. Але це відчуття пропадало одразу після душу і 20 хвилин відпочинку. Загалом, якщо просто правильно витрачати сили (більше вести пасивну діяльність: дзвінки та комп’ютер), то мені не заважає нічого.


23.06. (18-ий день)

Увечері захотілося пива. В принципі, за мед-листом, на данному етапі це можливо. Хоча найкраще перший алкоголь дозвоити собі не раніше, ніж через місяць після мамопластики. Але хотілося дуже, тому я взяла собі пляшечку на вечір. І пошкодувала про це через годину. У грудях стало важко та дискомфортно. І це відчуття трохи відбилося на задоволенні від випитого. Для себе зрозуміла, що пити, можливо, але не на сам вечір. Все таки: і здорове тіло отікає після рідини, вжитої на ніч. А мені, як людині, що має одужувати, тим паче недоречні отікання на вечір. Ще годину займалась своїми справами і, за тим полегшало.


25.06. (20-ий день)

Перебувати на одному місці  дійсно набридає! Тому сьогодні я щось не в міру була активна. Провела 4 зутрічі. Все було добре. Те, що мені протбріно було переїхати під час роботи з одного місця для зустрічей на інше, мені навіть сподобалося. Я спеціально вибрала такий шлях, де могла більше пройтися пішки. Але під час спілкування на останній 4-ій бесіді, я відчула, що “пливу” – тобто, що стомилася і вже не розумію, про що йдеться у розмові. Зізнатися у цьому, звісно, можливості не було, тому я просто постаралася скорше закінчити розмову. На біду, встрягла у затор по дорозі додому. На порозі дому думала лише про одне: як би поскоріше впати на ліжко! І як впала, так вже і пролежала до кінця дня. Зробила для себе висновки, що ще не можна навантажувати себе такою кількістю спілкування, що пов’язане із вирішенням якихось справ. Доречі, сьогодні я взула босоніжки на платформі: хибний вибір! Дуже дискомфортно під час ходи. І чим більше стомлюєшся, тим гірше почуваєшся. До того ж, потрібно постійно дивитися під ноги, щоб не перечипитися та не поставити підошву якось нерівно – бо маневренність рухів, все ж таки, обмежена.


27.06. (22-ий день після операції)

Вийшла уранці у парк, щоб зробити якусь розминку. Добре було розім’яти шию, зробити махи ногами та розтяжку на нижню частину тіла. Відчувала себе після цього бадьоро та піднесено. Почалися ще одні святкові вихідні, і завтра до мене приїдуть батьки. Я мусила зробити деякі побутові справи. В принципі вони звелися до того, що я розмістила усе помісцях, розібрала валізу після двотиждневого перебування у Києві. Але те, що стосується пилесосіння, миття ванної та інших справ, при яких потрібно нахилятися, - то їх я оминула. Батьків попередила, що попрошу у них зробити для мене загальне прибирання, яке, взагалі-то, я проводжу щотиждня. Та цього разу не спроможна на це.

Почуваю себе дуже добре. Навіть хочеться зробити більше, ніж я запланувала. Та, не має сенсу наступати на одні й ті самі граблі і знову перевтомлюватися. Тому сьогодні зупинилась вчасно. Загалом помітила, що можу вже вільно підіймати руки догори і навіть потягуватися.


28.06.-29.06 (23-ій та 24-ий день)

Учора зустріла батьків. Вони, звісно, дуже допомогли: купили багато продуктів (я ж не могла за один раз більше, аніж пів-кілограми додому донести), провели не просто прибирання – а прямо таки генеральне! Окрім того, вони допомогли мені владнати ситуацію із залізничними квитками... Справа у тому, що я мусила учора (28го), як тільки вони приїхили, зібратися у Київ на дві останні реабілітаційні процедури. Але увечері мені стало недобре. Бо я просто згадала, як почувала себе після потягу... Я зрозуміла, що лише два дні, як вільно рухаюсь і дуже файно себе почуваю, а потяг знову розхитає мене... Окрім того, це фінал Євро. У Києві безліч людей... Знайома у касі добула мені лише квиток на Київ. А назад на 1-ше число, коли відбудеться завершальний матч, квитків до Львову не було. Цей ризик налякав мене. Я не уявляла, як пересуватимусь по місту, де у ці дні вболіватиме вся Європа... То ж батько поїхав і здав мій квиток за 30 хвилин до відправлення. Як виявилося – не дарма! Бо на вокзалі творилося якесь лихо через залюдненість. І це показали у новиних. Дуже добре, що я вже пройшла усі сеанси гірудотерапії. Попереду лише спеціальна маска для еластичності шкіри та ще один сеанс мікротоків. У клініці “АНА-КОСМО” мене зрозуміли і перенесли мої процедури. Окрім того, мені запропонували провести обидві процедури в один день, тоді у мене не буде потреби зупинятися в готелі або у когось із знайомих. То ж ці дні я показую батькам місто і відпочиваю. Правда, повноцінну екскурсію я провела для них лише 28го. І дуже стомилася. А ось сьогодні виїхала до них лише в одне-єдине місце. Посиділи трохи і я повернулася додому – все-таки і спека втомлює, і учорашня “процедура сдачі квитка” на сам вечір була надто веселою.

30.06. (25-ий день після операції)

Сьогодні я погуляла у парку, знову робила зарядку. На радощах, що я себе вже нормально почуваю, запланувала певні справи на найближчі два тиждні. Можливо на кінець місяця навіть попрямую у невеличкий похід по горах. Бо скільки можна сидіти у місті!? Літо ж! Друзі питають, як я себе почуваю. Я із юмором відповідаю, що добре, але тепер звикаю до ваги J) Віддала мамі свій новий купальник. Бо він мені не підійде вже...

Спокійно провела день. Все-таки дуже добре, коли тобі допомагають із якимось побутовими справами. Коли менше працюєш руками – значно легше почуваєшся. Увечері дивилася пряму трансляцію концерта Queen на Майдані. Впав настрій від цього їхнього тимчасового вокаліста... Музична терапія не вдалася J

01.07. (26-ий день)

Все ще відчуваю зранку, що груди затерпають. Але, якщо я сплю лише на спині, якщо все тіло від того німіє, то мабуть, нормальні такі відчуття... Погуляла трохи в парку, зробила певні побутові справи.

Загалом, продовжує побалювати верх правої частини бюсту. Не знаю, прям, чого воно так довго адаптується... Може я багато рухаюсь, все-таки? Нібито і не дуже заважає цей дискомфорт, але ж... я відчуваю його. Удень зустрічалась із одним хлопцем по роботі. Він так само займається сноубрдом. Не могла не посумувати, думаючи, що моя активність поки що заморожена. Але ж, скоро вже виповниться місяць із дня операції, і я зможу багато чого собі дозволити! Уявляю, з яким задоволенням я займатимусь спортом, коли скінчиться мій період “фізичного аскетизму” – правда оце вже не раніше, ніж ще за 1.5 місяці відсьогодні. Да я ж тепер розумію, що не лінь – це не проблема у спорті! Проблема, це коли зв’язаний по стану здоров’я. Сподіваюсь, що такий активний настрой у мене протримається аж до повного одужання.


г.Киев ул. Белорусская, 11-Б
(044)483 -21 -78, (044)489 -45 -38
http://anacosmo.com/

Клиника здоровья и красоты АНА-КОСМО – это образ жизни для красивых и успешных людей.

АНА-КОСМО – это лидер в сфере медицинских методов омоложения и оздоровления.

АНА-КОСМО - это 15 лет безупречной репутации. Здесь помогают достичь совершенства и правильно восстановить силы.

Чтобы сделать Вашу жизнь красивой и гармоничной, в клинике представлены абсолютно новые и прогрессивные методики и процедуры омоложения, которые не имеют аналогов в Украине и до этого были доступны только клиентам престижных европейских центров красоты и пластики.


 
Если у Вас проблемы со зрением, - посетите разделы:

Лечение катаракты в Киеве, Офтальмолог Киев, Лечение глаукомы в Киеве, Лечение косоглазия у детей.


Лечение глаукомы Киев