Задать вопрос врачу

Дневники победительницы акции «Грудь размера IQ» часть 3

15.06. (10-ий день після операції)

Попередні два дні нічого особилівого не відбувалось. У мене не було призначено перев’язок та процедур. Кожен день я помічала, що рухаю руками більш вільно і вже можу без болю спиратись на них, коли підіймаюсь із ліжка. Ще учора я повернулась до більш активного життя: у мене було дві зустрічі по роботі, дві – із знайомими. Одного разу, щоб уникнути пробок, я навіть проїхалась у метро. Нормально. Я вже не так помітно сутулюсь, то ж люди не дивляться на мене якось надто зацікавлено. Тепер, коли біль взагалі стала відступати (я вже день без знеболюючих!), я усвідомлюю, яка я щаслива. У мене буде просто модельний розкішний бюст усього лише за три тижні!!!

Сьогодні у мене гірудотерапія... Це лікування п’явками. Морально мене почали до нього готувати ще при минулому візиті до клініки. Мене попередили: процедура має проходити лише увечері, бо після неї місця прокусів п’явок можуть підкровлювати і бруднити одяг. Водночас мене налаштовували, що ці маленькі створіння висмокчуть із післяопераційних шрамів усе зайве та зцілять їх своєю слиною. І це просто таки унікальним чином покращить моє самопочуття та застрахує від появи рубців на місцях введення імплантів Natrelle.

Така людина як я не може боятися п’явок. Але ж відразу відчувати може... Тому я вирішла не дивитися на них. Медсестра сказала, що на мої розрізи прописано ставити по дві п’явки. Усього: 4 штуки... Після того, як мені обробили груди антисептиком, медсестра піднесла до мене першу п’явку. Виявилося, що їм недовподоби неприродні запахи (я вже спокійно почала користуватись антиперсперантом). Ну що ж! Дезодорант витерли і п’явка стала на своє місце. Я відчувала на шкірі щось слизьке. В якийсь момент я зрозуміла, що вона мене вкусила... Це не боляче... Я вважаю, що комарі значно неприємніші!

Поки я говорила із медсестрою, почав діяти знеболюючий ефект слини п’явок і я взагалі забула, чому лежу на кушетці. 15 хвилин - і мене звільняють, прикріплюючи до місця прокусів підкладки нашталт прокладок (вибачте, але як ще пояснити?), котрі мають вбирати рідину (кров і інші ферменти), яка може ще години зо три іти з ранок. Я хочу вам сказати, що одразу стала краще відчувати груди: вже як свої. Загальне напруження у грудній клітці спало. Такого миттєвого ефекту саме від гірудотерапії я не очікувала! Ще краще стало через дві години. Мене взагалі нічого не турбувало, окрім того, що не можу високо підіймати руки перед собою. Вже уночі я зрозуміла, що без проблем підіймаюсь, спираючись потроху на руки. А уранці я відчула, що шрами перестали боліти взагалі. Саме після сеансу лікування п’явками я повністю забула про знеболююче. Мені до цього через розтягнення на пігулках доводилося “сидіти” довше, а тут після пластичної операції таке швидке полегшення! Тепер я розумію, що звертатимусь до гірудотерапії й за інших обставин (після перевантажень на гірсько-лижних спусках та ін.)


г.Киев ул. Белорусская, 11-Б
(044)483 -21 -78, (044)489 -45 -38
http://anacosmo.com/

Клиника здоровья и красоты АНА-КОСМО – это образ жизни для красивых и успешных людей.

АНА-КОСМО – это лидер в сфере медицинских методов омоложения и оздоровления.

АНА-КОСМО - это 15 лет безупречной репутации. Здесь помогают достичь совершенства и правильно восстановить силы.

Чтобы сделать Вашу жизнь красивой и гармоничной, в клинике представлены абсолютно новые и прогрессивные методики и процедуры омоложения, которые не имеют аналогов в Украине и до этого были доступны только клиентам престижных европейских центров красоты и пластики.


 
Если у Вас проблемы со зрением, - посетите разделы:

Лечение катаракты в Киеве, Офтальмолог Киев, Лечение глаукомы в Киеве, Лечение косоглазия у детей.


Лечение глаукомы Киев