Задать вопрос врачу

Дневники победительницы акции «Грудь размера IQ» часть 2

08.06. День третій

Загалом, просто набридає лежати на спині! Сили повертаються. Лікарі і медсестри постійно нагадують, що ходити корисно, то ж я так і роблю! Мені продовжують вводити у вигляді ін’єкцій знеболююче та антибіотики. Сплю спокійно, але помітила, що мені тепер краще при більш прохолодній температурі, хоча, зазвичай, я “мерзлячка”.  Я вже більше часу проводжу без знеболювального... І тому, доречі, вільніше дихаю. Перев’язки сьогодні вже взагалі не боялась (я ж вже знаю, що це таке ;)). В обід навіть обережно сама помила голову. Тобто руками повільно, акуратно рухати вгору можу. В обід приїздило телебачення. Питали, чи дуже дискомфортно, чи боляче... Я можу сказати, що коли довго не катаєшся на сноу-борді, а потім за день робиш кілька спусків, то болять за цим дні поспіль: плечі, груди, спина... Але після пластики є такий дискомфорт як те, що утягуюча білизна дуже стискає грудну клітину – звідси і біль більш неприємний. Але загалом, цілком терпимий! Не знаю... Мене прям так сильно із колії ніякі такі відчуття не вибивають... Обмежені рухи та вимушена поза “запитального знака” при ході – так, це трохи нервує і набридає. Але медсестра говорить, що завтра знімуть більше пластирів і буде легше.

09.06. Мене виписують!!!

Уранці Тарас Юрійович проінструктував мене з приводу того, які знеболюючі та препарати для загоєння я можу приймати вдома. Сенс я зрозуміла: потрібно швидше відмовлятись від знеболюючих та обережно вести себе вдома (менше рухати руками, не відкривати важкі двері та вікна, не робити будь-які складні рухи руками та не нахиляти корпус). На перев’язці з мене зняли більше стрічок. Стало трохи легше, але загалом дуже незвично відчувати спереду якусь вагу... – раньше ж там нічого такого не було! І відчувається натягнення шкіри при ході.

Перед самою випискою у мене була перша процедура по реабілітації: мезотерапія. Я знаю, що вона стимулює увесь організм та дає потужний поштовх шкірі для відновлення. Коли я прийшла до лікаря, Гударєнко Віри Юріївни, то трохи боялась процедури, бо вона уявляє собою “проколювання” шкіри різними ліками. Але... це виявилося навіть приємно! Уколи робили і по спині, і по грудях. І м’язи були просто щасливі такій стимуляції, бо стомилися без руху. Мезотерапія тривала хвилин із 20. Під час неї Віра Юріївна, я навіть не зрозуміла як, переконала мене подивитись на бюст. І я зазирнула у дзеркало... Все стало зрозуміло!!! Я побачила  і хороший об’єм, з яким навіть не фантазувала себе коли небудь побачити!  І ранки є лише під грудьми (звідки вводили імплантати). Вони обережно заклеєні пластирами, тож дивитися зовсім не страшно! Те, що я побачила сильно стумулювало мене на те, щоб терпляче перетерпіти дискофморт від бандажу та інші незручності. Лікар-естетист по тілу Віра Юріївна розповіла мені все, що мене цікавило по модливостям догляду за собою у цей малорухливий період. А також вона дала мені багато корисних порад: обмежити спілкування із неприємними мені людьми на ці два тижні, бо грудна клітка стиснута – сили у голосі особливо не подаси, а нерви заважають одужувати. Також лікар попередила, що через певну обмеженість дій можуть виникати поганий настрій та неприємні думки. У такому разі потрібно швидко себе переключити: ввімкнути улюблену музику, цікавий фільм або мотиваційне відео у інтернеті.

Через пів-години після процедури за мною приїхав друг. Він у цей день спеціально взяв хорошу машину у товаришів, на якій безпечно довіз мене до готелю. Після поїздки я трохи втомилась і пішла полежати. Але можливості поспілкуватись із кимось під час виписки я була дійсно дуже рада! Удома я змогла сама одягти нову простору майку та штани. Єдине, що усі предмети я могла брати лише, якщо вони були не вище і не нижче, ніж на 45 градусів від грудей. Те, що потрібно було взяти знизу, я піднімала, присидаючи у колінах і вертикально тримаючи корпус.

Увечері та вночі я почувалася чудово і настрій був піднесений.


г.Киев ул. Белорусская, 11-Б
(044)483 -21 -78, (044)489 -45 -38
http://anacosmo.com/

Клиника здоровья и красоты АНА-КОСМО – это образ жизни для красивых и успешных людей.

АНА-КОСМО – это лидер в сфере медицинских методов омоложения и оздоровления.

АНА-КОСМО - это 15 лет безупречной репутации. Здесь помогают достичь совершенства и правильно восстановить силы.

Чтобы сделать Вашу жизнь красивой и гармоничной, в клинике представлены абсолютно новые и прогрессивные методики и процедуры омоложения, которые не имеют аналогов в Украине и до этого были доступны только клиентам престижных европейских центров красоты и пластики.


 
Если у Вас проблемы со зрением, - посетите разделы:

Лечение катаракты в Киеве, Офтальмолог Киев, Лечение глаукомы в Киеве, Лечение косоглазия у детей.


Лечение глаукомы Киев